Filia w Boguszynie

Aktualności, strona 1 z 58

Karnawałowy balik w bibliotece

Utworzono: 01.02.2024
W czwartek 1 lutego w naszej bibliotece odbył się karnawałowy balik. Dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale się bawiły. Było mnóstwo śmiechu, tańców i dobrej zabawy.

Spotkanie kulinarne z cyklu Kreatywne popołudnia

Utworzono: 30.01.2024

We wtorek 30 stycznia, podczas spotkania z cyklu Kreatywne popołudnia, testowałyśmy razem z Paniami kolejne przepisy kulinarne. Tym razem była to przepyszna sałatka z wędzonego twarogu, z dodatkiem cebulki, kukurydzy oraz zdrowe ciasteczka owsiane z ziarnami słonecznika.

Spotkanie z książką z uczniami szkoły w Kolniczkach

Utworzono: 30.01.2024
We wtorek 30 stycznia uczniowie szkoły podstawowej w Kolniczkach poznali kolejne opowiadania z książki "12 dziecięcych wyzwań". Tym razem dzieci z klasy I wysłuchali tekstu Joanny Krzyżanek "Rywalizacja, czyli rodzina Potulaków, planszówka czerwony tekturowy...

Styczniowe Bajkowe zabawy

Utworzono: 31.01.2024

Podczas spotkania z cyklu Bajkowe zabawy, które odbyło się 31 stycznia, czytaliśmy i śpiewaliśmy wesoły wierszyk o pięciu bałwankach, bawiliśmy się oraz wykonaliśmy prace plastyczne

Wesołe bajkoczytanie - zimowe bajeczki

Utworzono: 25.01.2024
W czasie czwartkowego spotkania z cyklu Wesołe bajkoczytanie, w którym biorą udział dzieci w wieku przedszkolnym, czytaliśmy wesołe, zimowe opowiadania z serii o Kici Koci i wykonaliśmy papierowe bałwanki. Podczas zajęć nie zabrakło również wesołej zabawy.

Spotkanie kulinarne

Utworzono: 23.01.2024
Kreatywna popołudnia, to cykliczne, wtorkowe spotkania osób, które lubią prace rękodzielnicze oraz kulinarne. Tym razem, podczas zajęć, które odbyły się 23 stycznia, Panie przygotowały przepyszne, faszerowane jajka.