Liga e-Szkoła

Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą, przystąpiła do projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa  (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywacji...

czytaj dalej...

Moje Miejsce na Ziemi

 

W ramach III edycji programu „Moje miejsce na Ziemi” Zarząd Fundacji ORLEN zadecydował o przyznaniu bibliotece grantu w wysokości 15 000 zł na realizację projektu „PoCZUJ bluesa do muzyki i literatury, regionu oraz jego historii”. 
czytaj dalej...

Patriotyzm Jutra

Zadanie „Na wielkopolskim szlaku - wyprawy i spotkania regionalistyczne z pasją” jest realizowane dzięki dofinansowaniu XII edycji programu „Patriotyzm Jutra”, którego operatorem jest Muzeum Historii Polski w Warszawie. 

czytaj dalej...

LITERATURA 2020

Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą otrzymała dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Literatura”. W zakresie realizacji zadania "Tajemnice Kościoła pw. Św. Trójcy w Nowym Mieście nad Wartą - rys historyczny oraz odkrycia ostatnich lat w oczach badaczy" zostanie wydana książka, której treść wniesie wiele dla regionalnej historii.

czytaj dalej...

Licznik odwiedzin: 290920