Modne i wygodne byliny w ogrodzie - spotkanie z Marzanną Rzepką

7 lipca odbyło się otwarte spotkanie Klubu Ogrodnika - Modne i wygodne byliny w ogrodzie na skwerze przed biblioteką. Naszym gościem była Marzanna Rzepka architekt krajobrazu oraz właścicielka Zielona Magia centrum ogrodnicze. Uczestnicy spotkania mogli poznać wiele modnych i wygodnych bylin do swojego ogrodu oraz wysłuchać wielu wskazówek prowadzącej, dotyczących pielęgnacji i sadzenia roślin w ogrodach. Był także czas na indywidualne konsultacje. Kolejne spotkanie klubu odbędzie się w sierpniu, będzie to już kurs zaawansowany. Spotkania odbywają się realizowane w ramach projektu Learning circles in libraries (FRSI). A panią Marzannę można odwiedzić w Środzie Wielkopolskiej w Zielona Magia centrum ogrodnicze.